Stanford Binet Zeka Testi Materyalleri

Stanford Binet Zeka Testi Materyalleri

Stanford Binet Zeka Testi Materyalleri

Stanford binet zeka testi materyalleri bir çanta içerisinde bulunur. Test esnasında bu çantadan tek tek çıkarılır ve uygulanması gereken sıra ile yönerge kitapçığında gösterildiği şekilde kullanılır.

Çanta İçeriği :

Şekillerden oluşan yapboz şeklinde bütünü tamamlama testleri

Ceket giyen çocuk şekli

Resimleri tamamlama kitapçığı

Geometrik şekiller :

 1. 12 adet büyük küp
 2. 16 adet küçük küp
 3. 16 adet silindir
 4. 16 adet küre
 5. 1 adet uzun çubuk
 6. 1 adet kısa çubuk
 7. Geometrik şekil tahtası
 8. Test kitapçıkları ve çanta

Stanford binet zeka testi materyalleri testin eğitimini aldığınız kurum tarafından size telim edilir. Bu materyaller izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve satılamaz.

İnternet üzerinden almak isteyeceğiniz materyal ile çocuğunuza test uygulayamazsınız bu testin yorumu mutlaka eğitimini almış Uzm. Psk. tarafından yapılmalı ve gerekli yönlendirme sağlanmalıdır.

Stanford binet zeka testi materyalleri fiyatı ortalama olarak 200 TL civarındadır. Bu ücrete çanta dahildir ve tam set fiyatıdır.

Materyallerin Açıklaması :

Stanford binet testi zamana karşı yapılan bir test değildir. Bu nedenle çocuğun ne yapacağına dair yönergeler çok defa tekrarlanarak yol gösterilir. Şekil tahtasında çocuğa ne yapması gerektiği iletilir ve beklenir diğer yapbozlar yönergeler ile yaşına uygun şekilde yaptırılır. Hatalı olanlar işaretlenir ve doğru olanlara göre test sonuçlandırılır.

1 Comment

 • STANFORD BİNET MATERYALİ Stanford Binet Zeka Testi Uygulama Analiz Merkezi / 2 Kasım 2016 at 13:10

  […] tanıtımı yapılmamaktadır. Stanford binet materyali  hakkında daha detaylı bilgi için Stanford binet materyali başlıklı makaleyi […]

Cevapla

You must be logged in to post a comment. Giris icin tiklayin

Yakaza Psikoloji - 0216 330 8017